Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Ініціатива GoGlobal по навчанню дітей англійської мови сприятиме поверненню миру на нашу землю – Президент

2 липня 2016 року - 16:01

Ініціатива GoGlobal по навчанню дітей англійської мови сприятиме поверненню миру на нашу землю – Президент

Президент Петро Порошенко зустрівся із іноземними волонтерами – викладачами англійської мови проекту GoCamps.

Глава держави подякував волонтерам за участь у дуже важливій для нашої країни програмі громадської організації GoGlobal. Президент підкреслив велике значення такої ініціативи, щоб перемогти в битві за думку людей, чий розум отруєний російською пропагандою.

«Я був би дуже радий, щоб діти з окупованих територій взяли участь в програмі GoGlobal. Вони знаходяться в жахливих гуманітарних умовах, де нема їжі, грошей, шкіл, дитячих садків, пенсій, ліків. Єдине, що вони мають, це російська пропаганда. І коли вони дістануться нашої території, неокупованої території, вони зрозуміють, що Україна зовсім інша. Саме тому, ваша участь також сприятиме поверненню миру на нашу землю», - сказав Петро Порошенко.

Президент наголосив, що сьогодні Україна змінюється і проводить ряд важливих реформ. Глава держави зазначив, що один із кроків, що ми маємо зробити на шляху до Європи – навчання українців англійської.

Президент подякував українцям, які стояли біля витоків цієї ініціативи та зробили її можливою, а також побажав учасникам цієї програми успіхів та висловив сподівання, що вони знову повернуться в Україну.

Народний депутат, член Ради ініціативи GoGlobal Мустафа Найєм подякував Главі держави за підтримку цього проекту: «Дякую за Вашу підтримку! Ви були першим політиком, який підтримав нашу програму. Я сподіваюсь, що наступного року ми вдосконалимо нашу інформаційну кампанію і ми хотіли би, щоб Ви стали одним з послів англійської мови в наших таборах».

Депутат висловив думку, що всі учасники цього проекту «будуть розповсюджувати по світу інформацію про Україну не як про державу, а як про країну».

Мустафа Найєм також зазначив, що в цьому році програмою буде охоплено 9000 українських дітей. За його словами, в наступному році в проекті можуть взяти участь 100 000 дітей. Мета проекту задіяти 1000 волонтерів наступного року. «І для цього нам необхідна Ваша допомога, пане Президент»,- зазначив він.

В свою чергу волонтер GoCamps Нейра Габріела Агілар Аха розповіла про свої враження від нашої країни. «Я люблю Україну, дітей, школи, в яких я працювала. Цим дітям треба позбавитись страху того, що англійська мова є дуже складною. Коли я їх спитала, чи подобається їм те, що їх вчитель з іншої країни, вони відповіли: «Так, звісно! Це дуже цікаво! Ми дізнаємось про Мексику та вчимо англійську», - сказала волонтер.

GoCamps — проект, який ініціювала громадська організація GoGlobal та підтримали Адміністрація Президента України, Міністерство освіти та науки України, а також Посольство Сполучених Штатів Америки. Мовні табори GoCamps покликані запровадити вивчення англійської мови через спілкування з іноземними волонтерами, ігри та розваги. У 2016 році громадська організація GoGlobal відібрала 126 шкіл із понад 500, що подались на конкурс, по всій Україні для участі у проекті GoCamps. Протягом трьох тижнів навчати розмовної англійської мови українських дітей будуть волонтери, які за власний рахунок прилетіли до України із 38 країн світу, серед яких США, Великобританія, Канада, Німеччина, Швейцарія, Мексика, Іспанія, Бразилія, Австралія, Китай, Індія, Сінгапур та інші.