Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Марина Порошенко: На Одещині почали реалізовуватися соціальні проекти для людей в галузі освіти, медицини та культури

26 лютого 2019 року - 18:11

Марина Порошенко: На Одещині почали реалізовуватися соціальні проекти для людей в галузі освіти, медицини та культури

Дружина Президента України Марина Порошенко у рамках робочої поїздки до Одеської області відкрила сенсорну та ресурсну кімнати в Маяківській загальноосвітній школі, які створені в рамках всеукраїнського проекту Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

За словами Марини Порошенко, на сьогодні в Одеській області 773 дитини з особливими освітніми потребами навчаються у 236 інклюзивних закладах середньої освіти. «У порівнянні з 2016 роком, коли проект з розвитку інклюзивної освіти лише починався, цей показник був нижчим у шість разів – тоді за інклюзивною формою освіти навчалося лише 127 дітей Одещини», – сказала дружина Президента.

Також у ході візиту Перша леді відвідала амбулаторію групової практики, де ознайомилася з роботою приймально-діагностичного відділення та розвитком телемедичного простору в Одеській області.

Амбулаторія покликана забезпечити доступну та якісну первинну медичну допомогу мешканцям Маяківської об’єднаної територіальної громади, де проживає майже 10 тисяч осіб. Будівництво амбулаторії здійснено за кошти державного бюджету в розмірі 6,6 млн гривень та за кошти місцевого бюджету в розмірі 1,8 млн гривень.

В рамках візиту на Одещину Марина Порошенко як голова Українського культурного фонду (УКФ) привітала переможців проекту «Дитячий квест-путівник одеськими музеями», який реалізується за грантової підтримки УКФ в Одеському художньому музеї. Перша леді вручила грамоту «Юного музейного знавця» Софії Титаренко, яка за два місяці встигла побувати в 11 музеях Одеси.

 «На сьогоднішній день ми бачимо, що в Одеській області почали реалізовуватися соціальні проекти для людей в галузі освіти, медицини та культури», - наголосила Марина Порошенко за підсумками візиту.

ф

Робоча поїздка дружини Президента до Одеської області

26 лютого 2019 року - 17:19