Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Марина Порошенко відвідала спектакль «Слава героям» Донецького академічного обласного драматичного театру

15 червня 2016 року - 21:44

Марина Порошенко відвідала спектакль «Слава героям» Донецького академічного обласного драматичного театру

15 червня дружина Президента України пані Марина Порошенко відвідала виставу за п’єсою українського драматурга Павла Ар’є «Слава героям», яку поставив колектив маріупольського «Донецького академічного обласного драматичного театру». Спектакль проходив у Національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка в рамках культурно-художньої акції «Донеччина – UA: Перезавантаження».

Режисер-постановник Анатолій Левченко зауважив, що це перша україномовна вистава в маріупольському театрі. У ній ідеться про двох ветеранів Другої світової війни, один із яких – солдат Радянської армії, а інший – боєць УПА. Обидва вони опиняються на сусідніх ліжках в одній палаті кардіохірургії в очікуванні операцій. І весь цей час сперечаються, миряться і все ще продовжують воювати. Головні ролі виконують артисти маріупольського театру Анатолій Шевченко та Валерій Сарбей.

За словами дружини Президента України Марини Порошенко, як сама історія, так і вистава – важливі для всіх нас, адже як і майже століття тому на українській землі знову точаться воєнні дії: «Ми маємо пам’ятати, що запорукою нашої перемоги над агресором може бути лише непохитна єдність українського народу. У наші дні вся Україна – від Сходу до Заходу – має об’єднатися і серцем, і розумом, бо всі ми – велика непереможна українська родина!».

П’єса «Слава Героям» була написана у 2012 році львівським драматургом Павлом Ар’є на замовлення Лондонського театру «Royal Court». В Україні вистава «Слава героям» вперше була презентована як спільний проект театру «Золоті ворота» та Івано-Франківського академічного обласного музично-драматичного театру імені Франка 22 січня 2016 року.