Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Марина Порошенко взяла участь у роботі Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл

17 серпня 2018 року - 15:54

Марина Порошенко взяла участь у роботі Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл

17 серпня дружина Президента України у Львові взяла участь у роботі Першого світового форуму українознавчих суботніх та недільних шкіл, який зібрав понад 200 освітян із 36 країн світу.  Захід проходить на виконання Указу Президента Петра Порошенка «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови».

За словами Марини Порошенко, вперше за роки незалежності України питання збереження національної ідентичності українців за кордоном обговорюється на такому представницькому рівні. «Українське освітнє середовище за кордоном є джерелом поширення української мови, історії та культури. І є носієм правди про події, які сьогодні відбуваються в Україні – це вкрай важливо для зміцнення іміджу нашої держави на міжнародній арені», - сказала дружина Президента.

Учасники Форуму мали на меті створити платформу для налагодження співпраці щодо поширення української мови у світі, розробити навчально-методичні матеріали для використання в українських суботніх та недільних школах за кордоном, а також – для обміну досвідом між педагогами, які викладають предмети українознавства.

Дружина Президента наголосила, що «сьогодні для України захист української мови – це питання національного значення, бо мова – це символ держави».

ф

Робоча поїздка дружини Президента України до Львова

17 серпня 2018 року - 15:54