Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

На Донбасі не заморожений конфлікт, а справжня гаряча війна - Президент в інтерв'ю Sky News

20 квітня 2017 року - 12:02

На Донбасі не заморожений конфлікт, а справжня гаряча війна - Президент в інтерв'ю Sky News

Президент Петро Порошенко в інтерв'ю телеканалу Sky News зазначив, що на Донбасі справжня війна, а не заморожений конфлікт.

«Дехто намагається називати це (ситуацію на Донбасі - ред.) замороженим конфліктом. Наголошую, що він не заморожений. А це - гаряча російська агресія проти моєї країни», - підкреслив Глава держави. Він повідомив, що з початку року Україна втратила 69 військових і ще понад 420 - поранені. «Хіба це заморожений конфлікт? Це - справжня гаряча війна. Це реальна агресія», - наголосив Президент. Він зазначив, що на окупованій українській території знаходяться понад 700 російських танків, понад 1250 артилерійських систем, понад 300 ракетних систем залпового вогню.

Петро Порошенко підкреслив, що тиск на Росію має бути продовжений, щоб зупинити вбивства українців. Президент вкотре наголосив на важливості світової солідарності з Україною. «Санкції - механізм, щоб тримати Путіна за столом переговорів. Путін платить високу ціну через санкції», - зазначив Глава держави. Він подякував США, ЄС, Великій Британії, Японії, Канаді, Австралії за підтримку України.

Президент також підкреслив, що Росія веде «гібридну війну» проти інших країн, яка включає елементи кібератак, фінансування популістів та антиурядові рухи для дестабілізації внутрішньої ситуації. «Росія не хоче мати сильну і об'єднану Європу. Росія не хоче мати сильну і об'єднану Велику Британію. Вона прагне роз'єднання, провокування конфліктів. Радий, що ці плани РФ не дуже ефективні», - зазначив Петро Порошенко.

 

 

в
Відео
ф

Офіційний візит Президента України до Великої Британії

18 квітня 2017 року - 22:21