Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Нам потрібен мир на умовах національних інтересів України, а не на умовах капітуляції – Президент на Донбасі

20 грудня 2018 року - 15:09

Нам потрібен мир на умовах національних інтересів України, а не на умовах капітуляції – Президент на Донбасі

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко під час зустрічі з військовослужбовцями 72-ї окремої механізованої бригади, яка виконує бойові завдання в рамках операції Об'єднаних сил на Донбасі, наголосив, що Україні потрібен мир на умовах національних інтересів держави.

«Я бажаю в першу чергу всім нам миру, але миру на умовах національних інтересів України, а не на умовах капітуляції, які пропонують деякі політикани. Для цього ми будували армію, для цього ми розбудували державу, це нам доручив український народ», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави підкреслив, що наша лінія оборони укріплена максимально, а українські воїни у будь-який момент готові дати адекватну відповідь на провокативні дії агресора.

«Для мене особисто велика честь висловити щирі слова вдячності воїнам 72-ї окремої механізованої бригади, яка виявляє мужність і відвагу. Ви надійно утримуєте позиції, захищаючи українську землю від російських загарбників», - сказав Петро Порошенко.

«Ще у 2014 році саме вашу бригаду вороги охрестили «Чорною бригадою», а указом Президента вам присвоєне почесне найменування імені «Чорних запорожців», - додав він.

Глава держави подякував усьому особовому складу бригади, командиру бригади за те, що вони вміють тримати удар і надійно боронять українську землю.

Верховний Головнокомандувач ЗСУ звернувся до особового складу бригади з вимогою – не втратити напрацьований потенціал та навички, постійно вдосконалювати знання, бойову майстерність та навченість, посилювати пильність та у разі загострення обстановки не вагаючись виконати визначені бойові завдання.

«Хочу привітати вас з початком новорічних свят. Сьогодні вся Україна пишається вами і молиться за вас. Молиться, до речі, в новій створеній помісній автокефальній православній церкві», - сказав Петро Порошенко. Він додав: «В чому відмінність цієї церкви? А в тому, що вона нарешті повністю незалежна від Москви. І не є вже п’ятою колоною країни агресора».

«На сьогоднішній день вже не йдеться про те — сьогодні ти за Україну чи за Росію. І дуже легко кожному дати цю відповідь. Ми вже інші за 4,5 роки. Я вірю, що ми повернемо мир та спокій на всю територію Української держави, деокупуємо Донбас і Крим. І наші діти будуть жити в незалежній, щасливій, заможній, європейській країні», - підсумував Глава держави.

ф

Робоча поїздка Президента та Марини Порошенко до Донецької області

20 грудня 2018 року - 14:53