Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Не маю сумнівів, що ми разом продовжимо будувати Україну – Президент привітав школярів із закінченням навчального року

26 травня 2017 року - 16:35

Не маю сумнівів, що ми разом продовжимо будувати Україну – Президент привітав школярів із закінченням навчального року

Президент Петро Порошенко в ході робочої поїздки до Одеської області зустрівся з одеськими школярами та привітав їх із закінченням навчального року. Петро Порошенко також ознайомився із ходом та результатами робіт із реконструкції позашкільного навчального закладу «Міський оздоровчо-спортивний комплекс «Вікторія».

Глава держави зазначив, що в житті кожної людини є події, які запам'ятовуються на все життя. І серед них – останній дзвоник і закінчення школи. «Ви не розлучаєтесь зі своїми вчителями та друзями, але багато що змінюється в вашому житті. Ви обираєте собі дорогу, долю», - зазначив Петро Порошенко.

Президент додав, що цей рік увійде в історію України, оскільки саме в 2017 році українці вибороли право без віз подорожувати до Європейського Союзу. «Найбільше цьому радіють наша молодь, випускники. Переконаний, що ви будете жити в Україні, яка буде членом Європейського Союзу», - сказав Глава держави.

«Не маю сумнівів, коли ви поїдете в Європейський Союз – може, ви там будете навчатися, проходити курси, але ви обов’язково повернетесь в Україну, щоб ми разом збудували і продовжували будувати фантастичну державу, яка рішенням про безвіз виборола собі право сказати остаточно («ні» - ред.) Російській імперії, Радянському Союзу та привітатися з поверненням в нашу європейську родину», - зазначив Президент. Він подякував за віру в європейське майбутнє.

Школярі, які займаються у європейських студіях Одеси, зробили Президенту подарунок на згадку про сьогоднішню зустріч.

Глава держави також поспілкувався з юними шахістами та спортсменами. На запрошення капітана футбольної команди, Президент зробив символічний перший удар у грі по м’ячу.

Оздоровчий комплекс «Вікторія» – це сучасний муніципальний інноваційний центр дитячого розвитку та відпочинку, який надає послуги дітям, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в тому числі дітям з соціально-незахищених сімей та пільгових категорій, обдарованим дітям. За рік у центрі проходять оздоровлення близько 5000 дітей.

Реконструкція оздоровчого комплексу «Вікторія» почалась з 2015 року. За цей період було проведено капітальний ремонт існуючого триповерхового корпусу; знесено шість старих одноповерхових дерев'яних будівель та зведено чотири двоповерхові спальні корпуси з дерев'яного зрубу, які облаштовані новими меблями, технологічним обладнанням. Також проведено капітальний ремонт фасаду приміщення, де розташований обідній зал, приміщення літнього театру. Крім того, виконано благоустрій території: встановлені ліхтарі освітлення, лавки, нова огорожа, облаштовані доріжки, впорядкована територія та пляж.

У 2017 запланована реконструкція амфітеатру, переобладнання спортивного комплексу, роботи з озеленення та благоустрою території, створення панорамного виду на морське узбережжя.

Вартість робіт складає 70,5 млн грн. Фінансування робіт проводиться за рахунок субвенції державного бюджету – 10 млн грн. та за рахунок коштів міського бюджету Одеси — 60, 45 млн грн.