Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Петро Порошенко провів зустрічі з Жан-Клодом Юнкером та Дональдом Туском

20 жовтня 2016 року - 16:36

В рамках участі в Саміті Європейської народної партії Президент Петро Порошенко провів зустрічі з Президентом Європейської Ради Дональдом Туском та Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером.

Глава Української держави поінформував про вчорашню зустріч Нормандському четвірки, яка відбулася у Берліні.

Співрозмовники вкотре підтвердили важливість збереження санкцій проти Росії до відновлення територіальної цілісності України.

Петро Порошенко та Дональд Туск також скоординували позиції напередодні саміту Європейської ради, який відбудеться 20-21 жовтня, де обговорюватиметься стратегія Європейського Союзу щодо Росії.

Окрему увагу під час зустрічей було приділено питанню прискорення ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС Нідерландами.

Під час перемовин і Жан-Клод Юнкер, і Дональд Туск запевнили Петра Порошенка, що роблять все для пришвидшення запровадження безвізового режиму для громадян України.

Також на зустрічах Глава Української держави, Президент Європейської Ради і Президент Європейської Комісії обговорили порядок денний Саміту Україна-ЄС, який відбудеться 24 листопада у Брюсселі.

ф

Візит Президента України до Брюсселя та Маастрихта

20 жовтня 2016 року - 10:59