Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент доручив дипломатам активізувати організацію реабілітації поранених українських військових та дітей Донбасу за кордоном

26 серпня 2018 року - 16:35

Президент доручив дипломатам активізувати організацію реабілітації поранених українських військових та дітей Донбасу за кордоном

 «Важлива позиція, і тут я хотів би відмітити роботу окремих посольств – це забезпечення реабілітації поранених воїнів», - сказав Президент Петро Порошенко на зустрічі з керівниками дипломатичних представництв України за кордоном та українськими військовими 92 бригади під час робочої поїздки на Донеччину.

«Та справа, яку ми робимо  дуже важлива», - сказав Президент. Він зазначив, що тисячі українських воїнів відали своє здоров’я, захищаючи  Україну.

За  його словами, 178 військовослужбовців вже пройшли реабілітацію у Латвії,  213 – у Литві, 111 – в Естонії, більше 100 – в Ізраїлі, більше 100 – в Об’єднаних Арабських Еміратах, у Болгарії – 24. Також українські військові проходили реабілітацію у Португалії, США. «Список не вичерпний, але необхідно дуже активно продовжувати цю роботу, бо прямо зараз 21 важко поранений український військовослужбовець чекає на рішення по реабілітації», - сказав Петро Порошенко.

«Ми з вами маємо забезпечити нашу ефективну взаємодію», - підкреслив Глава держави.

Петро Порошенко наголосив, що так само йдеться і про забезпечення можливості реабілітації та оздоровлення дітей з Донбасу, «які також повинні мати можливість перепочити від жахів війни».

«Знаю, що робота на цьому напрямку ведеться. Греція, Австрія, Німеччина, Болгарія, Туреччина, Хорватія, Ізраїль, Туніс, Єгипет та багато інших країн, завдяки Вашим зусиллям, прийняли наших дітей на оздоровлення», - зазначив Президент та попросив продовжувати цю дуже важливу гуманітарну діяльність. 

ф

Робоча поїздка Президента до Донецької області

26 серпня 2018 року - 16:16