Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент доручив підготувати рішення Ради нацбезпеки і оборони про запровадження санкцій щодо російських олігархів

10 квітня 2018 року - 14:00

Президент доручив підготувати рішення Ради нацбезпеки і оборони про запровадження санкцій щодо російських олігархів

Президент Петро Порошенко доручив підготувати рішення Ради національної безпеки і оборони щодо запровадження санкцій проти російських олігархів. Про це Глава держави повідомив під час спільного брифінгу з Канцлером Німеччини Ангелою Меркель за підсумками двосторонніх переговорів в рамках його робочого візиту до ФРН.

«Декілька днів тому я дав доручення Службі безпеки України, Кабінету міністрів і Раді національної безпеки і оборони, Секретарю Ради підготувати відповідний проект рішення, який найближчими днями буде винесений на засідання РНБО. І санкції будуть введені», - повідомив Президент, відповідаючи на запитання чи буде Україна запроваджувати проти російських олігархів санкції, так само як це зробили США, і чи буде російський олігарх Олег Дерипаска у такому санкційному списку.

«Вони будуть максимально гармонізовані з рішенням Уряду США», - підкреслив Глава держави, додавши, що ці санкції стосуватимуться і пана Дерипаски, і інших олігархів, які на сьогоднішній день є ключовими учасниками російських  процесів, в тому числі і щодо активної роботи в Криму, щодо постачання зброї збройним силам РФ.

«Звичайно реакція України буде дуже швидкою і рішучою», - підкреслив Петро Порошенко.

ф

Робочий візит Президента України до Федеративної Республіки Німеччина

10 квітня 2018 року - 11:01