Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент на заводі «Кромберг енд Шуберт Україна»: Ваше виробництво – факт того, що інвестор голосує своїми коштами за українську незалежність

27 жовтня 2016 року - 15:17

Президент на заводі «Кромберг енд Шуберт Україна»: Ваше виробництво – факт того, що інвестор голосує своїми коштами за українську незалежність

Під час робочої поїздки у Житомирську область Президент Петро Порошенко відвідав підприємство з іноземними інвестиціями «Кромберг енд Шуберт Україна», що виробляє електротехнічне та оптичне устаткування. Глава держави поспілкувався з колективом підприємства.

Президент зазначив, що для захисту української держави дуже важливі реформи, спрямовані на створення привабливого інвестиційного клімату та залучення інвестицій. «Ваше виробництво є фактом того, коли інвестор голосує доларом, гривнею, євро за українську незалежність та підтримує Україну», - сказав Петро Порошенко.

Глава держави ще раз підкреслив, що захист працюючих та боротьба з бідністю є пріоритетом діяльності влади. «Ключова людина в Україні – платник податків. І ми зробимо все, щоб захистити вас, працівників», - наголосив Президент.

Компанія «Кромберг енд Шуберт» розпочала свою роботу в Україні з м. Луцьк у 2004 році. У Житомирській області підприємство започаткувало свою діяльність у 2015 році та на сьогодні реалізує інвестиційний проект з будівництва підприємства по виробництву електротехнічного та оптичного устаткування загальною вартістю 30 млн євро в с. Оліївка Житомирського району.

Продукція цього заводу постачається виробникам таких автомобільних марок як Audi, Volkswagen, Porsche тощо. На підприємстві працює близько 2 тис. людей.

ф

Робоча поїздка до Житомирської області

27 жовтня 2016 року - 14:17