Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент на зустрічі з українцями Дрездена: Робимо все, щоб ви хотіли повернутися додому

15 березня 2015 року - 18:58

Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною під час офіційного візиту до Німеччини зустрівся з українською громадою міста Дрезден.

У лікарню, де лікуються поранені українські військові, яку відвідав Президент, прийшло багато українців з національною символікою, у вишиванках.

Глава держави подякував місцевій українській громаді за підтримку військових, які лікуються у Дрездені. Петро Порошенко разом зі всіма присутніми та українським священиком помолилися за Україну, за здоров’я військових, що перебувають у лікарнях в Німеччині.

«Дякую вам за те, що не лишаєтесь осторонь і допомагаєте волонтерським рухам. Ви робите все можливе для допомоги нашим воїнам, які боряться за збереження суверенітету та цілісності країни», – сказав Глава держави.

Президент відзначив, що Україна зараз переживає складні часи, однак цей іспит об’єднує всіх українців. «Зараз іде справжня боротьба за незалежність України», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави розповів про реформи, які проводить українська влада, і пообіцяв, що зробить усе можливе, щоб українці хотіли повернутися додому. «Робимо все, щоб ви частіше приїжджали в Україну. Ми вас дуже чекаємо в Україні. Беріть ваш досвід, уміння і приїжджайте», – звернувся до діаспори Президент.

Глава держави поінформував, що Україна очікує на саміті «Східного партнерства» в Ризі рішення щодо безвізового режиму ЄС для України. Президент також повідомив, що 16 березня плануються його важливі зустрічі з керівництвом Німеччини, зокрема, з Канцлером Ангелою Меркель. Президент нагадав, що за останні 9 місяців провів більше 70 зустрічей та телефонних розмов з пані Канцлером. «Україна і Німеччина ніколи не мали такого тісного співробітництва, ніколи не були настільки разом», – заявив Президент, відзначивши підтримку Німеччини та ЄС, зокрема фінансову.