Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент нагородив посмертно орденом «За мужність» українця Анатолія Короля, який загинув у Італії, стримуючи грабіжників

19 листопада 2015 року - 14:58

Президент нагородив посмертно орденом «За мужність» українця Анатолія Короля, який загинув у Італії, стримуючи грабіжників

Президент Петро Порошенко нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) Анатолія Короля, який у серпні загинув у передмісті Неаполя, намагаючись перешкодити грабіжникам у місцевому супермаркеті.

Глава держави під час зустрічі з українською громадою Італії передав нагороду вдові Анатолія Короля Надії.

Президент відзначив велич духа українця, який ціною свого життя намагався зупинити злодія. «Вся Італія та Європа побачили, які українці, на прикладі Анатолія Короля», – сказав Президент.

38-річний будівельник з Кам'янця-Подільського працював та проживав разом із родиною в Італії. Наприкінці вересня Президент Італії посмертно нагородив українця відзнакою – «Золотою Медаллю за цивільні заслуги».

 

ф

Офіційний візит Президента України до Італійської Республіки

19 листопада 2015 року - 12:04

нПов’язані новини

Президент Петро Порошенко під час офіційного візиту до Італії разом із дружиною Мариною зустрівся з представниками численної української громади Італії. Президент подякував українцям за активну позицію у відстоюванні інтересів України.

Президент України високо оцінив послідовну підтримку Італією територіальної цілісності та суверенітету України та подякував Італії за активну участь у роботі місії ОБСЄ в Україні.