Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент ознайомився з роботою фермерського господарства «Гадз» на Тернопільщині

14 грудня 2016 року - 18:11

Президент ознайомився з роботою фермерського господарства «Гадз» на Тернопільщині

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Тернопільської та Івано-Франківської області відвідав фермерське господарство «Гадз» у селі Трибухівці, де взяв участь у відкритті промислових потужностей.

Глава держави взяв участь в церемонії запуску нового холодильного комплексу та поспілкувався з колективом підприємства.

Голова підприємства Петро Гадз ознайомив Главу держави з роботою фермерського господарства, розповів про плани щодо розвитку, зокрема про збільшення виробничих потужностей, відкриття нових цехів із виготовлення фруктових пюре та запуску лінії із виготовлення соків. Президент відвідав цех із виробництва і відбору саджанців фруктових дерев та цех, де зберігається продукція.

«Приємно бути серед людей, які в ці часи роблять все можливе для того, щоб інвестувати в майбутнє України, у виробництво, і роблять все можливе, щоб забезпечити внутрішній ринок та експортні можливості за технологіями, яких раніше в Україні не існувало», - сказав Петро Порошенко.

Президент зауважив, що нині в державі створюються нові можливості і умови для роботи підприємців. Глава держави відзначив, що розвитку цього фермерського господарства сприяли українські підрядники та постачальники обладнання. «Українці будують, монтують, вирощують і споживають», - підкреслив Президент, додавши, що продукція підприємства, фрукти та саджанці, також експортується до багатьох країн, в тому числі до Європи.

Петро Порошенко висловив переконання, що поліпшення інвестиційного клімату та умов праці для підприємців сприяли дерегуляційні заходи та реформи. «Впевнений, що питання дерегуляції є вирішальним у питанні інвестиційного клімату, а питання зміни податкового адміністрування знімає податковий тягар з виробника», - сказав Глава держави.

Президент підкреслив, що в країні будуть продовжені реформи для того, щоб забезпечити поліпшення інвестиційного клімату. Глава держави нагадав, що вчора Європейський Союз оприлюднив знакову заяву і назвав проведені за останні два роки реформи в Україні безпрецедентними. «Не збираюся зупинятись. Ми будемо рішуче продовжувати кроки у боротьбі з корупцією, будемо залучати іноземних інвесторів, бо це досвід нових технологій», - зазначив він.

Президент побажав підприємству втілення всіх планів, подальшого розвитку. «Дякую за вашу працю. Будемо підтримувати таких людей», - зазначив Петро Порошенко.

Фермерське господарство «Гадз» створене 20 жовтня 2011 року і спеціалізується на вирощуванні фруктів та ягід. З моменту створення господарства інвестовано власних коштів на суму більше 150 млн грн.