Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент прийняв вірчі грамоти у послів низки іноземних держав

6 червня 2017 року - 14:41

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти у послів іноземних держав (за сумісництвом): Республіки Руанда – Ігоря Цезаря, Республіки Сенегал – Амаду Дабо, Демократичної Соціалістичної Республіки Шри-Ланка – Пакіра Мохідіна Амзи, та Федеративної Демократичної Республіки Ефіопія – Кума Демекса Токона.

У ході розмови з Главою дипломатичної місії Республіки Руанда  обговорили питання активізації політичного діалогу між двома державами, а також перспективи розвитку співробітництва в торговельно-економічній сфері. Окрему увагу було приділено співпраці в освітній галузі.

Під час бесіди з Послом Республіки Сенегал було відзначено важливість більш тісного співробітництва між Україною та Сенегалом у рамках міжнародних організацій, нарощування двостороннього торговельно-економічного та військово-технічного співробітництва.

Під час зустрічі з Послом Демократичної Соціалістичної Республіки Шри-Ланка в Україні Глава держави відзначив суттєве зростання товарообігу між двома державами. У цьому контексті підкреслено актуальність започаткування діяльності Спільної міжурядової українсько-ланкійської комісії з торговельно-економічного співробітництва. 

Під час зустрічі з Послом Ефіопії було обговорено питання подальшого розвитку торговельно-економічного та військово-технічного співробітництва, а також взаємодії між Україною та Ефіопією у рамках непостійного членства в Раді Безпеки ООН.

Президент України позитивно оцінив рішення керівництва держав, які представляють Глави дипломатичних місій, остаточно відмовитися від практики призначення  Надзвичайних і Повноважних Послів в Україні за сумісництвом з резиденцією у Російській Федерації.