Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент провів зустріч з Прем'єром провінції Онтаріо

23 вересня 2017 року - 23:36

Президент провів зустріч з Прем'єром провінції Онтаріо

Президент України Петро Порошенко під час робочого візиту до Канади провів зустріч з Прем'єром провінції Онтаріо Кетлін Вінн.

Глава держави відзначив важливу роль українців, яку вони відіграють в Канаді, сприяючи розвитку цієї держави. У свою чергу Прем'єр Кетлін Вінн зауважила, що українська громада відіграє важливу роль й для Онтаріо, оскільки вони складають 8% населення провінції.

Кетлін Вінн також розповіла про інформування населення провінції щодо Голодомору в Україні. Петро Порошенко повідомив про наміри громади Онтаріо наступного року відкрити у провінції монумент пам'ятті жертв Голодомору. Раніше провінція Онтаріо визнала Голодомор геноцидом українського народу.

Співрозмовники домовилися про налагодження тісної співпраці щодо освіти, в тому числі інклюзивної. Як відзначила Прем'єр Вінн провінція Онтаріо, як і Канада, вважається лідером у світі у запровадженні стандартів інклюзивної освіти.

Президент також запросив до України експертів з Онтаріо з впровадження телемедицини.

Петро Порошенко та Кетлін Вінн також обговорили питання пожвавлення економічної співпраці між провінцією Онтаріо та українськими регіонами. Серед іншого було відзначено великі можливості для обох країн у сфері ІТ.