Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент у Баку провів зустріч зі Спікером Міллі Меджлісу Азербайджану

14 липня 2016 року - 15:41

Президент у Баку провів зустріч зі Спікером Міллі Меджлісу Азербайджану

У рамках офіційного візиту Президента України Петра Порошенка до Азербайджанської Республіки відбулася його зустріч зі Спікером Міллі Меджлісу (Парламенту) Азербайджану Октаєм Асадовим.

Глава Української держави поінформував співрозмовника про хід свого візиту до Азербайджану, результати переговорів з Главою Азербайджанської Республіки Ільхамом Алієвим та засідання Ради Президентів. Петро Порошенко висловив переконання, що активізація співпраці України та Азербайджану, відновлення роботи Ради Президентів та реалізація низки спільних проектів дадуть позитивний результат. «Це все дає сьогодні дуже великий оптимізм, і ми із впевненістю дивимось в майбутнє», - зазначив Петро Порошенко.

Співрозмовники позитивно відзначили активну діяльність міжпарламентських груп дружби у Верховній Раді України та Міллі Меджлісі Азербайджану. Президент України відзначив важливість підтримання постійного українсько-азербайджанського міжпарламентського діалогу, максимально задіявши потенціал задекларованого стратегічного партнерства між двома країнами.

Октай Асадов відзначив потенціал двосторонніх відносин двох країн. «Дуже задоволений, що в обох Парламентах є групи дружби, від яких багато що залежить, особливо інтенсивність розвитку міжпарламентських взаємин», - констатував Спікер.

Голова Міллі Меджлісу також відзначив взаємодію між українськими та азербайджанськими парламентаріями в рамках міжнародних організацій. Особливу увагу він акцентував на питанні територіальної цілісності та наголосив, що Азербайджан підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність всіх країн, в то числі України. «Сподіваюсь, що силами міжнародних організацій справедливість запанує, і в Азербайджані та Україні буде відновлено територіальну цілісність. І наші народи розвиватимуться», - сказав він.

П.Порошенко та О.Асадов наголосили на необхідності координувати взаємодію двох держав у рамках парламентських асамблей ОБСЄ, Ради Європи та інших міжнародних структур.

Під час відвідання Парламенту Азербайджана Глава української держави оглянув сесійну залу та ознайомився із організацією роботи. Петро Порошенко також відвідав музей Г.Алієва та зробив запис у Книзі почесних гостей музею. 

ф

Офіційний візит Президента до Азербайджану

14 липня 2016 року - 09:41