Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент у Парижі зустрівся з Головою Національних Зборів Франції

21 червня 2016 року - 14:24

Президент у Парижі зустрівся з Головою Національних Зборів Франції

Перебуваючи з робочим візитом у Франції Президент Петро Порошенко провів зустріч з Головою Національних Зборів Франції Клодом Бартолоном.

Глава держави поінформував співрозмовника, що ситуація на Донбасі залишається складною, Росія продовжує брутально порушувати норми міжнародного права. І саме цим має керуватися світова спільнота у своїй реакції на дії Росії.

Петро Порошенко висловив розчарування рішенням Національних зборів Франції щодо санкцій проти Росії.

Петро Порошенко зазначив, що розраховує на подальшу солідарність та єдність Європейського Союзу у питанні підтримки незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України. У цьому контексті Президент України відзначив принципову позицію К.Бартолона у питанні дотримання порядку в’їзду на тимчасово окуповані території Криму та Донецької і Луганської областей.

Президент України поінформував співрозмовника про останні досягнення на шляху реформ, дорожньою картою яких незмінно залишається Угода про асоціацію з ЄС. Особливу увагу було приділено питанням боротьби з корупцією, реформуванню прокуратури, сфери судоустрою та децентралізації влади, у яких Франція надає експертну допомогу нашій державі.

Глава держави закликав парламентарів Франції сприяти ухваленню рішення щодо запровадження безвізового режиму Європейським Союзом для українських громадян вже найближчим часом.

Петро Порошенко запросив Голову Національних Зборів Франції здійснити візит в Україну у зручний час.

ф

Робочий візит Президента до Франції

21 червня 2016 року - 12:35