Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент у Запоріжжі передав пілотам ПС два модернізовані літаки Су-27 та піднявся у повітря на одному з них

14 жовтня 2015 року - 14:24

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Запорізької області оглянув зразки авіаційної техніки, які були відремонтовані Запорізьким державним авіаційним ремонтним заводом «МіГремонт».

Глава держави передав представникам військових частин Повітряних Сил України формуляри на два відремонтовані літаки Су-27, модернізовані у відповідності до стандартів НАТО з метою розширення бойових можливостей та підвищення ефективності вирішення бойових завдань.

Президент взяв участь у випробувальному польоті на одному з винищувачів на місці другого пілота. Одночасно з Президентом на іншому літаку на місці другого пілота у повітря піднявся ліцеїст Київського військового ліцею імені Івана Богуна Євген Висторопський, який отримав таке право за підсумками конкурсу.

Запорізький державний авіаційний ремонтний завод «МіГремонт», який входить до складу державного концерну "Укроборонпром", спеціалізується на модернізації та ремонті літаків МіГ-25, Су-17, Су-25, Су-27 всіх модифікацій, їх агрегатів і систем, а також технічному супроводі експлуатації літаків зазначених типів.

На даний час завод завантажений виконанням робіт з ремонту та модернізації бойових літаків типу Су-25 та Су-27 для потреб Повітряних Сил Збройних Сил України.

в
Відео
ф

Участь Президента у заходах з нагоди Дня захисника України, 14 жовтня 2015 року

14 жовтня 2015 року - 11:07

нПов’язані новини

Виставка розповідає, що було зроблено за останні півтора роки в сфері військово-оборонного комплексу. Представлені сучасні зразки військової техніки, які вже надходять на озброєння українських захисників. "Спільними зусиллями ми змогли трохи більше ніж за рік створити сучасну, боєздатну, патріотичну та ефективну армію", - заявив Глава держави.

У День захисника України Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії складання урочистої «Клятви військового ліцеїста» Київського ліцею імені Івана Богуна та Запорізького обласного ліцею з посиленою військово-технічною підготовкою «Захисник». Заходи відбулися на легендарному острові Хортиця у Запоріжжі.