Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент України провів переговори з Прем’єр-міністром Естонської Республіки

23 січня 2017 року - 16:36

Президент України провів переговори з Прем’єр-міністром Естонської Республіки

В рамках офіційного візиту до Естонської Республіки Президент України Петро Порошенко провів переговори з Прем’єр-міністром Естонії Юрі Ратасом.

Глава держави висловив вдячність Прем’єр-міністру Естонії за тверду політичну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України, європейської та євроатлантичної інтеграції нашої держави.

Президент окремо подякував естонській стороні за допомогу у впроваджені реформ в Україні. Петро Порошенко висловив сподівання на подальшу активну співпрацю з Естонією у питаннях імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС та подякував за підтримку позиції України щодо необхідності якнайшвидшого набуття нею чинності.

Глава держави відзначив, що Естонія є дуже перспективним економічним партнером нашої держави. Одним з пріоритетних завдань було названо розширення двостороннього торговельно-економічного співробітництва, в тому числі за рахунок використання можливостей, які надає зона вільної торгівлі між Україною та ЄС.

Співрозмовники домовились активізувати економічну співпрацю, а також інтенсифікувати діяльність Міжурядової українсько-естонської комісії з питань торгівельного, економічного та науково-технічного співробітництва і забезпечити проведення її чергового засідання у найближчі місяці.  

Співрозмовники домовились пожвавити співпрацю в галузі електронного урядування та кібербезпеки.

Під час зустрічі відзначалась наявність значних можливостей для збільшення обсягів естонських інвестицій в Україну. Президент запросив естонський бізнес взяти участь у приватизації в нашій державі.

ф

Офіційний візит Президента до Естонської Республіки

23 січня 2017 року - 13:02