Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент України розпочав зустріч з Президентом Мальти

17 жовтня 2017 року - 11:22

Президент України розпочав зустріч з Президентом Мальти

Президент Петро Порошенко розпочав зустріч із Президентом Республіки Мальта Марі-Луїз Колейро Прекою, яка перебуває з державним візитом в Україні на запрошення Глави Української держави.

Офіційна церемонія зустрічі Президента України з Президентом Мальти відбулася на ґанку перед будівлею Адміністрації Президента.

Під час церемонії було виконано державні гімни Республіки Мальта та України. Під час виконання державних гімнів пролунав Салют націй – двадцять один артилерійський залп. Президенти оглянули стрій воїнів почесної варти.

В ході церемонії Глави держав також представили офіційні делегації.

Завершилась офіційна церемонія зустрічі проходженням воїнів почесної варти урочистим маршем перед Президентами.

Глави держав проведуть зустріч у форматі «віч-на-віч», по завершені якої відбудуться українсько-мальтійські переговори в розширеному форматі. Глави двох держав також проведуть брифінг для представників ЗМІ за підсумками переговорів.

Крім того, Президент України та Президент Республіки Мальта візьмуть участь в українсько-мальтійському бізнес-форумі, який відбудеться у Торгово-промисловій палаті України.

16-17 травня 2017 року відбувся перший в історії двосторонніх відносин державний візит Президента України Петра Порошенка до Мальти.

ф

Заходи за участю Президентів України та Республіки Мальта

17 жовтня 2017 року - 11:37