Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент України та Прем'єр-міністр Малайзії: Розслідування трагедії літака МН-17 має бути завершено, а винні – покарані

4 серпня 2016 року - 14:37

Президент України та Прем'єр-міністр Малайзії: Розслідування трагедії літака МН-17 має бути завершено, а винні – покарані

Президент Петро Порошенко та Прем'єр-міністр Малайзії під час переговорів обговорили питання розслідування трагедії літака МН-17, який був збитий над окупованою територією на Донеччині в липні 2014 року.

«Ми підтвердили нашу спільну позицію щодо необхідності завершити розслідування трагедії літака MH-17 і залучити всі можливі засоби для притягнення винних до відповідальності. Це наш спосіб віддати данину пам'яті невинних жертв, а також наш обов'язок перед їхніми сім'ями», - підкреслив Петро Порошенко під час спільної з Прем'єр-міністром Малайзії заяви для ЗМІ.

Президент висловив співчуття всім родинам, які втратили своїх рідних в результаті цього жахливого злочину.

В свою чергу, Прем'єр-міністр Малайзії наголосив на рішучості щодо необхідності визначити істину та забезпечити справедливий суд і притягнення винних за цю трагедію до відповідальності. «Зараз ми розглядаємо звіти по кримінальному розслідуванню і сподіваємось, що слідство завершиться до кінця цього року», - зазначив він.

Наджиб Тун Разак зауважив, що після публікації цього звіту представники країн, які проводять розслідування, зустрінуться та погодять план дій та порядок щодо забезпечення притягнення до відповідальності винних: «Ми хочемо забезпечити, щоб ті, хто збили цивільний літак, постали перед судом».

ф

Офіційний візит Президента до Малайзії

3 серпня 2016 року - 16:42