Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент України зустрівся з Міністром закордонних справ Канади

23 вересня 2017 року - 19:39

Президент України зустрівся з Міністром закордонних справ Канади

У рамках робочого візиту до Канади Президент України Петро Порошенко зустрівся з Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд.

Було обговорено можливі шляхи повної реалізації взаємовигідних можливостей, наданих Угодою про вільну торгівлю, а також подальшого поглиблення двостороннього співробітництва в оборонній сфері, включаючи підтримку України у питанні розбудови тісних партнерських відносин з НАТО.

Сторони детально обговорили розвиток ситуації на Донбасі та стан реалізації Мінських домовленостей та скоординували підходи щодо реалізації ініціативи з розгортання миротворчої операції ООН на всій окупованій території окремих районів Донецької та Луганської областей. Було також висловлено очікування, що Канада займатиме принципову позицію і в питанні санкційного тиску на Москву, насамперед, у контексті майбутнього головування у Великій сімці.

Глава держави особливо відзначив підтримку Канадою імплементації реформ в Україні. Зокрема, Петро Порошенко подякував Христі Фріланд за особисту участь у Лондонській конференції з питань реформ в Україні в липні цього року, під час якої було оголошено про нові канадські проекти підтримки.