Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент України зустрівся з представниками німецьких ділових кіл

30 січня 2017 року - 14:37

Президент України зустрівся з представниками німецьких ділових кіл

У рамках робочого візиту до Берліну Президент Петро Порошенко провів зустріч з представниками німецьких ділових кіл.

Глава держави докладно поінформував про прогрес України на шляху реформ.

Окремий акцент було зроблено на стабілізації макроекономічної ситуації в державі, прогресі в очищенні банківської системи та дерегуляції, важливих зусиллях у рамках реформування сфери енергетики, а також протидії корупції.

За словами Президента, надзвичайно важливим завданням, над яким працює українська влада, є створення умов для безпечного інвестування в Україну.

Президент підкреслив, що разом із запуском поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом, відкрито нові перспективні можливості для нарощування взаємодії між Києвом та Берліном.

Глава держави окремо наголосив на наявності твердої політичної волі для зміцнення двостороннього торговельного та інвестиційного співробітництва між Україною і Німеччиною.

Петро Порошенко запросив німецькі компанії активніше інвестувати в Україну та відзначив потенціал розвитку і зміцнення українсько-німецької ділової співпраці.

У зустрічі взяли участь представники провідних компаній банківської сфери, телекомунікаційної галузі, а також представники будівельних і агропромислових компаній.

ф

Візит Президента до Федеративної Республіки Німеччина

30 січня 2017 року - 12:47