Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Польща

2 грудня 2016 року - 18:32

Президент України зустрівся з Прем’єр-міністром Республіки Польща

Президент Петро Порошенко провів зустріч з Прем’єр-міністром Польщі Беатою Шидло.

Сторони обговорили шляхи подальшого розвитку двосторонніх торговельно-економічних відносин, співробітництво у нафтогазовій та енергетичній галузях, посилення прикордонного співробітництва. Під час зустрічі відзначалась важливість проведення на початку наступного року Міжурядової українсько-польської комісії з питань економічного співробітництва, а також продовження практики українсько-польських міжурядових консультацій під головуванням Глав урядів.

В контексті енергетичної безпеки, співрозмовники наголосили на важливості побудови газопроводу-інтерконектора між Україною та Польщею та використанні потенціалу СПГ-терміналу у польському місті Свіноуйсьцє, який дозволяє реалізувати стратегію диверсифікації постачання газу в Україну. Крім того, наголошувалось на хибності рішення Єврокомісії  дозволити «Газпрому» збільшити обсяги прокачки газу через трубопровід OPAL.

Сторони домовилися поглибити українсько-польське співробітництво у оборонній сфері, чому сприятиме підписана міжурядова угода про співробітництво у сфері оборони.

Прем’єр-міністр Польщі також наголосила на підтримці продовження санкцій проти Росії.

ф

Офіційний візит Президента до Республіки Польща

2 грудня 2016 року - 12:21