Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент в Житомирі ознайомився з роботою обласного реабілітаційного центру та з проектом «Дім ветерана»

21 листопада 2018 року - 17:56

Президент в Житомирі ознайомився з роботою обласного реабілітаційного центру та з проектом «Дім ветерана»

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки на Житомирщину ознайомився з роботою «Обласного медичного центру вертебрології і реабілітації» Житомирської обласної ради, а також ознайомився з проектом «Дім ветерана».

Глава держави оглянув умови оздоровлення та реабілітації українських воїнів, які пройшли фронт боротьби за незалежність нашої держави і протистояли російському агресору на сході України. Він подякував лікарям та медичному персоналу за увагу до наших героїв та привітав з 5-ю річницею Дня Гідності і Свободи та Днем Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

«І, головна подяка – воїнам, які проходять реабілітацію у вашому центрі», - сказав Петро Порошенко.

Президент ознайомився з обладнанням реабілітаційних кімнат та медичних приміщень, які оснащені найсучаснішою технікою. Зокрема, оглянув спеціальні тренажерні зали для реабілітації важких ускладнень при травмах хребта та опорно-рухомого апарату.

Глава держави також ознайомився з проектом «Дім ветерана», що розміщено на території центру. Серед напрямків роботи проекту медико-психологічна реабілітація ветеранів АТО та ООС, дітей та членів родин загиблих воїнів.

Президент висловив тверду позицію, що для реалізації та поширення цього проекту, який враховує міжнародний досвід, потрібно об’єднати зусилля усіх, хто має досвід і фахово займається допомогою ветеранам. Він подякував міському голові Житомира Сергію Сухомлину, голові Житомирської обласної державної адміністрації Ігорю Гундичу та Віце-прем’єр-міністру України Геннадію Зубку за сприяння та допомогу у відновленні реабілітаційного центру та створення «Дому ветерана».

Говорячи про освітні програми для ветеранів, Президент запропонував ініціювати короткочасні, але достатні програми при українських вищих навчальних закладах, які б дозволили ветеранам здобути новий фах. При цьому він пообіцяв ініціювати відповідний процес на законодавчому рівні та запропонувати цю ідею Уряду.

«Ми вийдемо із ініціативами, щоб при кожному навчальному закладі ми зробили групи ветеранів, курси 6-8 місячні, куди ветерани змогли прийти і отримати знання та їх адаптували до сучасних вимог життя. Це стосується і економіки, і права, і бізнесу. Давайте спільно це робити», - сказав Президент про соціальну адаптацію ветеранів.

ф

Робоча поїздка Президента до Житомирської області

21 листопада 2018 року - 13:37