Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент відвідав поранених українських воїнів, які лікуються у Берліні

25 серпня 2015 року - 09:58

Президент України Петро Порошенко в рамках робочого візиту до Німеччини відвідав берлінський військовий шпиталь, де проходять лікування українські військові.

Всього у цьому лікувальному закладі перебувають 5 українців, які отримали поранення в результаті бойових дій на Донбасі. Це рядовий Дмитро Середа з 91-го інженерно-саперного полку, солдат Володимир Сторожук з 93-ї бригади, солдат Іван Вівчар, сержант Ігор Лобода та прикордонник сержант Олексій Годунов. Українські військові лікуються у Німеччині за домовленістю Президента України за рахунок Федерального уряду.

Петро Порошенко поспілкувався із пораненими військовими, а також з лікарями, які їх лікують. Президент побажав їм одужання і зазначив, що Україна чекає на своїх героїв. «Дуже пишаюся такими героями, як ви. Молимося, тримаємо кулаки. Бачу, що у вас сильний бойовий дух», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави поінформував про Марш Незалежності, який відбувся зранку на Хрещатику в Києві, та привітав воїнів із Днем незалежності.

Президент повідомив про переговори, які щойно відбулися, із Канцлером Німеччини та Президентом Франції, наголосивши, що передусім йшлося про деескалацію ситуації на Донбасі. «З одного боку – наші славні воїни, з іншого – дипломати, і перемога буде за нами», – заявив Петро Порошенко.

Президент повідомив, що Німеччина має намір продовжити надавати допомогу у лікуванні українських військових.

Німецькі лікарі, з якими спілкувався Президент, відзначили професіоналізм українських колег, які починали лікувати цих воїнів.

Довідка

Починаючи з березня 2014 року, Німеччина організувала чотири хвилі лікування та реабілітації для 69 громадян України. Наразі на лікуванні в цій країні перебуває 13 військовослужбовців.

в
Відео