Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент висловив співчуття рідним та близьким Олександра Задорожного у зв’язку з його смертю

15 травня 2017 року - 21:37

Президент Петро Порошенко висловив співчуття рідним, близьким та колегам Олександра Задорожного у зв’язку з його смертю.

«Українська правнича наука зазнала тяжкої та невиправної втрати. Передчасно пішов із життя доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент Академії правових наук України, президент Української асоціації міжнародного права, народний депутат України двох скликань, громадський діяч Олександр Вікторович Задорожній – людина, яка органічно поєднувала глибоке наукове знання та практичні можливості його застосування у процесі розбудови нової Української держави», - йдеться у співчутті Президента.

Глава держави зазначив, що Олександр Вікторович виховав цілу плеяду юристів, юристів-міжнародників, науковців, є автором підручників і численних монографій з міжнародного права.

«Його непримиренна та професійна позиція щодо порушень Росією норм міжнародного права в Криму та на Донбасі стала науковим підґрунтям для захисту Україною своїх інтересів на міжнародній арені», - підкреслив Президент.

«Висловлюю глибокі співчуття рідним, друзям, колегам та численним учням Олександра Вікторовича. Світла пам'ять про цю талановиту, непересічну людину назавжди житиме у наших серцях», - зазначається у співчутті.