Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент виступив з лекцією в Інституті міжнародної політики Lowy в Сіднеї

12 грудня 2014 року - 07:09

Президент Петро Порошенко, перебуваючи у Сіднеї, виступив з лекцією у найпрестижнішому політологічному центрі Австралії – Інституті міжнародної політики Lowy.

У своїй промові Глава держави виклав бачення сучасної ситуації в Україні та перспектив її розвитку, зовнішніх та внутрішніх викликів, з якими стикається наша держава. Петро Порошенко наголосив, що 2014-й став для України роком суттєвих змін та викликів – роком перемоги Революції Гідності, анексії Росією Криму і війни на Донбасі.

Президент ще раз подякував Австралії за підтримку України. «Після Революції Гідності та спільного болю від катастрофи літака МН-17 наші нації стали ближчими, незважаючи на значну відстань», — сказав Глава держави. Він зазначив, що в єдності країн можливо досягнути миру і стабільності в усьому світі. «Це не питання регіональної безпеки України, це питання глобальної безпеки, оскільки агресія Росії демонструє неефективність існуючої системи захисту, яка базується на Радбезі ООН», — наголосив Президент, додавши, що потрібно розробити нову світову систему безпеки.

Глава Української держави привітав ухвалення Сенатом США Акту підтримки свободи України. Він нагадав, що цей документ був зареєстрований під час його візиту до Вашингтона, і після цього Президент провів низку зустрічей для його ухвалення.