Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент вручив Ільмі Умерову та Ахтему Чийгозу ордени «За заслуги»

27 жовтня 2017 року - 17:46

Президент вручив Ільмі Умерову та Ахтему Чийгозу ордени «За заслуги»

Президент Петро Порошенко вручив високі державні нагороди звільненим лідерам кримськотатарського народу. Орден "За заслуги" ІІ ступеня отримав Ільмі Умеров. Ахтема Чийгоза нагороджено орденом "За заслуги" ІІІ ступеня.

Громадські діячі отримали відзнаки за громадянську мужність і незламність духу, виявлені у відстоюванні державності України, ідеалів свободи та конституційних прав людини.

Президент ще раз подякував лідерам кримськотатарського народу за «мужність та стійкість духу». 

Глава держави також відзначив роль Меджлісу кримськотатарського народу та подякував за те, що «першим пріоритетом він ставить звільнення Криму і повернення українського суверенітету і українського прапора в незаконно анексованому Криму».

Президент також подякував членам родин в’язнів, журналістам в Україні і по усьому світу, які «розповідали по силу духу цих справжніх українських героїв».

«Я дякую українському народу, який продемонстрував єдність. Силу і впевненість в перемозі», - наголосив Президент України.

 
ф

Зустріч Президента зі звільненими заступниками голови Меджлісу кримськотатарського народу Ільмі Умеровим та Ахтемом Чійгозом

27 жовтня 2017 року - 17:43