Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент вручив вдові прикордонника В’ячеслава Семенова «Золоту Зірку» Героя України

28 травня 2016 року - 14:33

Президент вручив вдові прикордонника В’ячеслава Семенова «Золоту Зірку» Героя України

Президент Петро Порошенко під час урочистих заходів з нагоди Дня прикордонника вручив найвищу державну нагороду – орден «Золота Зірка» Героя України старшого лейтенанта В’ячеслава Семенова його вдові Тамарі.

У серпні 2014 року офіцер за власним бажанням мобілізувався та одним з перших написав рапорт про направлення в зону АТО. Під час Дебальцевської операції він командував легендарним постом «Балу», який мав стратегічне значення для оборони міста і з початку 2015 року зазнавав постійних нападів із застосуванням танків, важкої артилерії, мінометів. «Вісім днів та ночей старший лейтенант Семенов командував особовим складом блокпоста «Балу» - і не просто командував, а підтримував високий бойовий дух підрозділу. Він брав на себе відповідальність, особисто очолював групу під час виконання найбільш небезпечних завдань. Під його безпосереднім керівництвом було відбито п’ять атак російських військ та проросійських бойовиків», - наголосив Президент.

Глава держави зазначив, що В’ячеслав Семенов загинув смертю героя на бойовому посту.

Президент також вручив нагороди 10 військовослужбовцям Державної прикордонної служби. 17 прикордонників, які відзначилися під час виконання завдань із охорони державного кордону, отримали ордери на квартири.

ф

Участь Президента в заходах з нагоди Дня прикордонника

28 травня 2016 року - 14:46