Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент взяв участь у заході на вшанування пам'яті жертв катастрофи літака МН-17

17 липня 2015 року - 19:32


Президент Петро Порошенко взяв участь у меморіальному заході на вшанування пам'яті жертв катастрофи літака «Малазійських авіаліній» МН-17. Концерт-реквієм відбувся у Національному будинку органної та камерної музики України у київському Костьолі Святого Миколая.

Звертаючись до присутніх, Глава держави наголосив на тому, що ця безжальна терористична атака на цивільний літак показала всьому світові, хто є хто в цій війні, розв’язаній проти України. За словами Президента, 298 людей стали жертвами терористичної атаки з території, яка окупована підтримуваними Росією бойовиками. «І високоточну зброю, ракети класу «земля-повітря», найсучаснішу ракетну установку «БУК», з якої був збитий літак, цим терористам також надала Російська Федерація», – сказав Президент.

Українці сприйняли катастрофу літака близько до серця, наголосив Петро Порошенко, особливо тому, що самі вже 15 місяців потерпають від дій Росії, які призвели до загибелі тисяч українців, поранення – десятків тисяч. Сотні тисяч людей втратили свої домівки.

«Справа честі, щоб по завершенні розслідування винні у загибелі 298 безневинних жертв були на лаві підсудних та покарані міжнародним кримінальним трибуналом», – заявив Петро Порошенко.

У заходах також взяли участь Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Нідерландів Кейс Кломпенхаувер, Надзвичайний і Повноважний Посол Малайзії Чуа Теонг Бан, Надзвичайний і Повноважний Посол Австралії Даглас Роберт Траппетт.

Прозвучали музичні твори у виконанні Ансамбля класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України, диригент – Єрун Вейєрінг.