Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент закликав новоприбулих іноземних послів сприяти подальшому відкриттю потенціалу України

26 травня 2015 року - 17:44

Президент України Петро Порошенко прийняв вірчі грамоти від послів низки іноземних держав.

Вітаючи послів, які розпочинають дипломатичну місію в Україні, Глава держави висловив сподівання, що їхня діяльність підвищить рівень міжнародної підтримки України, допоможе відновити мир на Донбасі, повернути анексований Крим та призведе до розвитку двосторонніх відносин з їх країнами.

Президент зазначив, що посли розпочинають роботу в Україні в історичний час змін, коли перед країною постали величезні загрози, і вона змушена боротися з іноземною агресією. «Україна стала тестом для всієї системи міжнародного права та безпеки. Тестом на спільну відповідальність, лідерство та відданість справі миру», – наголосив Петро Порошенко.

Глава держави зазначив, що зараз важливість партнерства, що базується на повазі до демократичних цінностей, зросла, як ніколи раніше.

Наголосивши, що альтернативи мирному вирішенню кризи не існує, Президент подякував за дипломатичну та практичну допомогу країн, інших партнерів у справі сприяння імплементації Мінських домовленостей та протидії російській агресії.

Глава держави також наголосив на важливості впровадження програми реформ. «Угода про асоціацію з Європейським Союзом покликана стати наріжним каменем наших реформ та дорожньою картою нашої європейської інтеграції», – сказав Президент, висловивши сподівання, що до кінця року Угода буде ратифікована всіма країнами ЄС, та повідомивши, що зараз її ратифікували 19 країн.

«Україна зараз – одне з найбільш перспективних місць для інвестування, з потенціалом, який поки що залишається не відкритим, не використаним та не вивченим. Ми працюємо над покращенням інвестиційного клімату, над важливими реформами, включаючи дерегуляцію, деолігархізацію, реформу судової системи. З нашою рішучістю та вашою підтримкою ми перетворимо Україну на вигідного, прогнозованого та довгострокового партнера, опору демократії та країну, яка робить внесок у справу миру», – заявив Петро Порошенко.

Вірчі грамоти Президенту України вручили Надзвичайні і Повноважні Посли: Австралії – пан Даглас Роберт Траппет, Мексиканських Сполучених Штатів – пані Марія Луїза Беатріс Лопес Гаргальйо, Алжирської Народної Демократичної Республіки – пан Хоссін Буссуара, Литовської Республіки – пан Марюс Януконіс, Республіки Австрія – пані Герміне Єва Марія Поппеллер, Республіки Ботсвана (за сумісництвом, з резиденцією в м.Стокгольм) – пан Ламек Нтекела, Республіки Колумбія (за сумісництвом, з резиденцією в м.Варшава) – пані Вікторія Гонсалес Аріса, Республіки Мальта (за сумісництвом, з резиденцією на Мальті) – пан Джон Дебоно, Йорданського Хашимітського Королівства (за сумісництвом, з резиденцією в м.Москва) – пан Зіяд аль-Маджалі, Республіки Ель-Сальвадор (за сумісництвом, з резиденцією в м.Москва) – пані Клаудія Іветте Канхура де Сентено, Нової Зеландії (за сумісництвом, з резиденцією в м.Варшава) – пані Венді Хінтон, Республіки Чад (за сумісництвом, з резиденцією в м.Москва) – пан Юссуф Абассалах.