Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент закликав Парламент ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству

7 грудня 2018 року - 15:55

Президент закликав Парламент ратифікувати Конвенцію Ради Європи щодо запобігання насильству щодо жінок та домашньому насильству

Президент Петро Порошенко закликав Верховну Раду ратифікувати Конвенція Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами.

Президент під час участі у 2-му Українському жіночому конгресі наголосив, що не можна залишати поза увагою болючу проблему домашнього насильства. Глава держави зауважив, що саме з метою вирішення проблематики домашнього насильства серед держав-членів Ради Європи була розроблена Конвенція РЄ про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству і боротьбу з цими явищами. Україна її підписала ще у 2011 році, і нині цю Конвенцію вже ратифікували 33 країни.

«З жалем констатую, що в нашому суспільстві досі існують певні маніпуляції на цю тематику, зокрема щодо розуміння терміну «гендер». Тому ще раз хотів би абсолютно чітко наполягти і закликати направити всі можливі зусилля, щоб завершити внутрішньодержавні процедури і ратифікувати Конвенцію. Чому би її не винести на наступне засідання Верховної Ради?», - зазначив він.

«Це наше зобов’язання перед європейськими колегами. Бо коли ми говоримо про європейськість України, коли ми говоримо про рух вперед в ЄС – всі «за». А як голосувати за конвенцію, то не дуже. Думаю, що треба об’єднати справу і розмови. Цим ми підтвердимо відданість України і українців європейським цінностям», - сказав Президент.

Глава держави вважає, що на законодавчому рівні мають бути створені всі умови для того, щоб суспільство відчувало себе в безпеці, а жінки знали, що вони захищені законом.

ф

Зустріч Президента України з Президентом Литовської Республіки

7 грудня 2018 року - 11:47