Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президент зустрівся зі студентами Маріупольського державного університету

11 червня 2015 року - 21:10

Президент Петро Порошенко в рамках робочої поїздки до Донецької області зустрівся з науково-педагогічним колективом та студентами Маріупольського державного університету. Глава держави оглянув об’єкти університетської інфраструктури, зокрема бібліотеку елліністичних студій та інститут україно-грецької дружби.

«Маріупольський державний університет давно та цілеспрямовано працює над підвищенням іміджу Маріуполя та України за кордоном, активно підтримуючи євроінтеграційні прагнення Української держави», - підкреслив Президент.

Під час виступу Президент нагадав про саміт НАТО, в якому він брав участь 5 вересня 2014 року, і в цей же день було підписано першу мирну угоду в Мінську. Через декілька днів після цього Глава держави відвідав Маріуполь, пообіцявши: «Ми нікому ніколи Маріуполь не здамо». Спільними зусиллями всієї України вдається захистити Маріуполь, заявив Президент.

Глава держави поінформував про мету свого візиту до Маріуполя та про відвідання побудованих оборонних споруд. Він наголосив: «Оборона Маріуполя – приватна справа кожного українця».

Президент підкреслив, що українські громадяни, які опинилися на тимчасово окупованих територіях, стали заручниками бойовиків.

«Це наші громадяни, ми будемо боротися за кожного українця, який опинився там. У нас немає жодного громадянського конфлікту. У нас є окупаційні війська», - наголосив Глава держави.

Голова студентської ради університету вручила Президенту подарунок – ляльку в українському національному костюмі, яку пошили студенти вишу.

Довідка.

Маріупольський державний університет – ровісник незалежної України. Заснований у 1991 році, пройшов шлях від гуманітарного коледжу при Донецькому державному університеті до класичного університету.

Університет є провідним центром підготовки спеціалістів у Донецькій області, міжнародного співробітництва у галузі освіти, науки та культури, осередком духовного відродження греків України.

МДУ здійснює підготовку бакалаврів, спеціалістів та магістрів за 28 спеціальностями на денній, заочній формах навчання. Навчальний процес у МДУ забезпечують більше 300 науково-педагогічних працівників, з яких 51 доктор наук і професор та 155 кандидатів наук і доцентів.

У структурі вузу 5 факультетів (економіко-правовий, філологічний, історичний, іноземних мов, грецької філології), 25 кафедр, аспірантура за 10 спеціальностями, три спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій з економічних, політичних та юридичних наук, Центр довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами.

На сьогоднішній день у МДУ навчається близько 4 тисяч студентів з більшості областей України та зарубіжних держав: Китаю, Турції, Греції, Азербайджану, Нігерії та інших.

На базі університету працюють представництво Європейської організації публічного права, Регіональний пункт європейської інформації, Інститут українсько-грецької дружби та елліністичних досліджень, Бібліотека елліністичних студій імені Костянтиноса Левендіса, представництво міжнародної Спілки «Данте Аліг’єрі», італійський, польський, ізраїльський та китайський культурні центри.