Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Президенти України та Естонії відзначають ефективну співпрацю двох країн у впровадженні українських реформ

22 травня 2018 року - 16:28

Президенти України та Естонії відзначають ефективну співпрацю двох країн у впровадженні українських реформ

Президент Петро Порошенко та Президент Естонії Керсті Кальюлайд обговорили питання впровадження реформ  в Україні та підтримку Естонією низки проектів у різних сферах.  

«Дуже  ефективно продовжується і програма підтримки реформ. Спільно з Естонією ми запроваджуємо електронне урядування. Досвід Естонії є надзвичайно цінний і ми дуже вдячні за передачу технологій, яка відбулася зараз», - зазначив Президент.

Петро Порошенко також додав: «Ми говорили про те, що досвід Естонії ми будемо використовувати і в реформі системи охорони здоров’я, фінансування e-health. Участь Естонії у розробці програмного забезпечення для системи сільської медицини та низці інших проектів».

Президент Естонії, в свою чергу, відзначила впровадження реформ в Україні. Керсті Кальюлайд сказала: «Ми продовжуємо підтримувати реформи, які ви, пане Президент, ваш Парламент і ваш Уряд продовжуєте здійснювати. Ви здійснили значний прогрес в багатьох сферах – в реформі охорони здоров’я і пенсійній системі».

За підсумками переговорів українська та естонська сторони підписали Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством молоді та спорту України і Міністерством освіти та досліджень Естонської Республіки про співробітництво у молодіжній сфері та Угоду про співробітництво між Державною архівною службою України та Національним архівом Естонії.

 

ф

Зустріч Президента України з Президентом Естонської Республіки

22 травня 2018 року - 11:56