Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Саміт Східного партнерства має спільне подальше бачення щодо України - Президент 

24 листопада 2017 року - 18:25

Саміт Східного партнерства має спільне подальше бачення щодо України - Президент 

Президент Петро Порошенко підкреслив, що під час Саміту Східного партнерства його учасниками було вироблене спільне подальше бачення перспектив України, яке було вперше продемонстровано під час саміту Україна-ЄС в Києві влітку цього року.

«Сьогодні нам вдалося включити в фінальну резолюцію Саміту Східного партнерства проект подальшої візії України – мова йде про «Східне партнерство +», доступ до єдиного цифрового та енергетичного ринку, Митного союзу», - підкреслив Глава Української держави.

При цьому він повідомив, що надзвичайно важливим є домовленість із керівництвом Європейського Союзу про те, що «українська сторона дуже уважно вивчить, що саме це може дати Україні і прийме остаточне рішення».

Президент також повідомив, що актуальним є вивчення питання доступу до Шенгенської Союзу, яке розширяє можливості безвізового режиму для українців.

Глава держави також повідомив, що «під час переговорів за участі Президента Єврокомісії, Європейських комісарів, включаючи Єврокомісара Йоганнеса Хана, ми домовилися про те, що Маршал-план для України – концентрація усіх ресурсів, які має Європейський Союз в єдиний документ, побудова дорожньої карти - також нами буде опрацьовано».