Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Сполучені Штати ніколи не визнають незаконну анексію Криму – зустріч Президента України та Спеціального представника США по Україні

25 вересня 2018 року - 21:09

Сполучені Штати ніколи не визнають незаконну анексію Криму – зустріч Президента України та Спеціального представника США по Україні

Під час участі в роботі 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН Президент України Петро Порошенко провів зустріч зі Спеціальним представником США по Україні Куртом Волкером, під час якої Спецпредставник вручив символічну друковану копію декларації Державного секретаря США Майка Помпео від 25 липня 2018 року, в який чітко і недвозначно зафіксована позиція Сполучених Штатів Америки щодо невизнання незаконної анексії Російською Федерацією українського Криму.

«В цій декларації Державний секретар Помпео чітко вказав на те, що США не визнають і ніколи не визнають російську анексію Криму», - сказав Курт Волкер та урочисто вручив копію декларації Президенту України Петру Порошенку в штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй, де в ці дні відбувається засідання Генеральної Асамблеї ООН.

При цьому Курт Волкер додав, що ця декларація за духом і буквою схожа з декларацією, прийнятою в 1940 році в.о. Державного секретаря США Самнером Веллесом щодо невизнання Сполученими Штатами радянської окупації балтійських країн.

Президент України подякував Курту Волкеру за такий символічний крок, і за чітку і послідовну політику США щодо невизнання незаконної анексії Російською Федерацією українського Криму.

ф

Робочий візит Президента України з дружиною до США для участі у заходах 73-ї сесії Генасамблеї ООН

25 вересня 2018 року - 10:49