Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Україна боротиметься і переможе – Президент на зустрічі з діаспорою у Мюнхені

7 лютого 2015 року - 16:58

Нехай весь світ почує потужний голос України: Україна буде боротися і Україна обов’язково переможе, заявив Президент Петро Порошенко, звертаючись до представників української діаспори, які зібрались на центральній площі Мюнхена.

«Весь світ підтримує Український народ та Українську державу в її боротьбі з агресором за територіальну цілісність та за нашу незалежність», — наголосив Глава держави.

Петро Порошенко підкреслив, що українці — мирний народ. «Ми не хочемо війни. Ми просто хочемо, щоб іноземні війська покинули нашу територію, український кордон був закритий для загарбників і найманців. Ми хочемо, щоб були звільнені всі заручники, включно з Надією Савченко, яка сьогодні 57-й день голодує, вимагаючи волі для себе і України», — сказав Петро Порошенко.  

Після цих слів всі, хто зібрався на площі, скандували: «Савченко — волю!»

Нагадавши про річницю подій на Майдані, Глава держави заявив: «Ми все зробимо, щоб не зрадити пам’ять Героїв Небесної Сотні».

На площі Карлсплатц у Мюнхені зібралися представники української діаспори та громадяни, які прийшли засвідчити свою підтримку України. Багато хто прийшов з дітьми. Наприкінці зустрічі всі разом з Президентом заспівали Гімн України.