Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Україна закликає ЮНІСЕФ втрутитися та запобігти катуванню дітей на окупованому Донбасі – Президент

21 вересня 2016 року - 20:39

Україна закликає ЮНІСЕФ втрутитися та запобігти катуванню дітей на окупованому Донбасі – Президент

Президент Петро Порошенко закликав ЮНІСЕФ втрутитися і запобігти катуванню дітей на окупованих територіях Донбасу.

Під час виступу на засіданні Генеральної асамблеї ООН Глава Української держави навів приклад, коли терористи на окупованих територіях на Сході України взяли у заручники підлітків.

«Ми були шоковані дізнатися, що нещодавно на окупованих територіях Донбасу проросійські незаконні збройні формування взяли у заручники дітей. Вони продемонстрували відео допиту підлітків, яким висувають абсурдні звинувачення у підготовці та здійсненні диверсій. Ця ситуація є абсолютно неприпустимою у 21-му сторіччі. Ми закликаємо ЮНІСЕФ втрутитися та запобігти катуванню цих дітей», - заявив Петро Порошенко.

Президент також зазначив, що агресія проти України триває вже третій рік і продовжує нести біль та страждання громадянам України.

«Загинуло 2430 осіб. Значна частина – цього року. Загальна кількість жертв цієї нав’язаної нам війни у серці Європи сягнула цифри 10 тисяч – 2,5 тис. військових та 7,5 тис. мирних мешканців. У полоні бойовиків на Донбасі, а також на території Росії продовжують незаконно утримуватися сотні заручників», - сказав Петро Порошенко та закликав світове співтовариство вплинути на країну-агресора.