Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Україна зробить все, щоб захистити свої морські рубежі та Маріуполь – Президент за підсумками навчань на Миколаївщині

21 липня 2015 року - 15:41

Президент Петро Порошенко після ознайомлення з ходом навчань Військово-Морських Сил в Миколаївській області зазначив, що Україна посилює оборону Донбасу і Маріуполя та зробить все для того, щоб захистити свої морські рубежі.

Петро Порошенко наголосив на відданості України повному виконанню своїх зобов’язань за Мінськими домовленостями. «Якщо ворог спробує їх порушити і перейде до ескалації, то Україна має чим себе захистити», - заявив Президент. Зокрема, 36 броньованих автомобілів Humvee, отриманні в рамках військово-технічної співпраці з США, візьмуть участь у захисті незалежності та територіальної цілісності України.

Коментуючи журналістам підсумки навчань на військовому полігоні, Глава держави зазначив, що переконався у високому бойовому дусі, вишколі та професіоналізмі українських військових моряків. «Я пишаюся такими українськими воїнами», - наголосив він. Президент повідомив, що до Маріуполя направляються три батальйони та один дивізіон, оснащені технікою та добре екіпіровані. «Морська піхота України значно посилить захист Маріуполя. Це буде наша відповідь на паніку, яку намагалася посіяти країна-агресор, що нібито готується удар з моря, з Новоазовська. Ми оборону Маріуполя та Донбасу будемо посилювати», - підкреслив Глава держави.

Президент зазначив, що зараз на полігоні «Широкий лан» відбувається підготовка десантників, мотострілків, розвідників, спецпризначенців, морських піхотинців. «Сьогодні ми маємо абсолютно іншу армію. Українська арміє є набагато краще оснащеною, має сучасну техніку та озброєння. Ми робимо все, щоб забезпечити оборону держави», - сказав Глава держави.

Президент також повідомив, що морські піхотинці подарували йому на згадку тільник.

в
Відео
нПов’язані новини

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області ознайомився з ходом тактичних навчань Військово-Морських Сил України. Навчання проводилось в акваторії Бузького лиману на Миколаївщині за участі підрозділів морської піхоти, сил спеціального призначення, надводних кораблів і катерів ВМС України, а також літальних апаратів морської авіації ВМС, Повітряних Сил і Сухопутних військ Збройних Сил України.

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки до Миколаївської області відвідав 235 загальновійськовий полігон, де ознайомився з роботою пункту управління та керівництва. Президент зазначив, що сьогодні під час навчань він переконався у високій боєздатності і високому бойовому дусі українських військових, української морської піхоти.