Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

В Ашгабаті відбулася офіційна церемонія зустрічі президентів України та Туркменістану

29 жовтня 2015 року - 08:56

В Ашгабаті відбулася офіційна церемонія зустрічі президентів України та Туркменістану

В Ашгабаті відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Петра Порошенка та Президента Республіки Туркменістан Гурбангули Бердимухамедова.

Урочиста церемонія в центрі столиці Туркменістану на площі Незалежності розпочалася з виконання гімнів України та Туркменістану, після чого глави двох держав оглянули стрій воїнів почесної варти та представили свої делегації.

По завершенні церемонії розпочалася зустріч Петра Порошенка та Гурбангули Бердимухамедова у форматі «віч-на-віч» в президентському палаці Рухиєт.

По завершенню двосторонньої зустрічі президентів відбудуться українсько-туркменські переговори у розширеному складі за участю Президента України Петра Порошенка, Віце-прем’єр-міністра України - Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, Міністра закордонних справ України Павла Клімкіна, Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка, Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського, Заступника Секретаря РНБОУ Олега Гладковського, інших урядовців та туркменської делегації на чолі з Президентом країни.

ф

Офіційний візит Президента до Туркменістану

28 жовтня 2015 року - 20:45

нПов’язані новини

Глава Української держави проведе зустріч із Президентом Туркменістану Гурбангули Бердимухамедовим. Також заплановані переговори делегацій у розширеному форматі, підписання офіційних двосторонніх документів, зустріч з представниками української діаспори, відвідання визначних місць країни.