Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

В України відбулися перші міжнародні змагання серед ветеранів "Гордість Нації"

9 жовтня 2018 року - 09:00

В України відбулися перші міжнародні змагання серед ветеранів

7 та 8 жовтня 2018 року в столиці України відбувались перші міжнародні змагання серед ветеранів "Гордість Нації", які були ініційовані Вадимом Свириденком - Уповноваженим Президента України з питань реабілітації учасників АТО, які отримали поранення, каліцтва, контузії та інші захворювання під час участі в АТО. Ідея змагань - об'єднати та підтримати ветеранів, які повертаються до мирного життя після війни.

7 жовтня на Майдані Незалежності стартував перший забіг "Ветеранська десятка", участь у якому взяли ветерани та військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України та інші представники підрозділів сектору безпеки та оборони. До цього заходу долучились військові Сполучених Штатів Америки та Польщі. Разом з нашими учасниками вони бігли 10 кілометрів.

Також у забігу брали участь Українська команда Марафону морської піхоти США, які вже незабаром полетять до Вашингтону представляти наш Україну. Там вони долатимуть дистанції у 10 та 42 кілометри.

«Це перший міжнародний проект, де до українських військовослужбовців та ветеранів приєднались й ветерани Америки та Польщі. Ми долаємо відстань 10 км, вшановуючи таким чином загиблих бійців та тих, хто сьогодні тримає оборону в районі проведення Операції об’єднаних сил», - зазначив Вадим Свириденко.

Проект підтримки захисників України має на меті вшанувати тих, хто не повернувся з війни, віддячити тим, хто став на захист Батьківщини та підтримати усіх, хто отримав складні поранення, каліцтва та захворювання під час участі в бойових діях.

Національний проект «Гордість Нації» проводиться Національною радою спортивної реабілітації захисників України для єдності в суспільстві, вшанування захисників України та надання їм нових можливостей у поверненні до мирного життя через спілкування, обміну досвідом та спільного створення майбутніх програм реабілітації.

Цей проект є символом єдності заради перемог, який об’єднує людей, які змінюють себе, змінюють навколишній світ, змінюють країну.

8 жовтня у парку Дружби народів, за підтримки Федерації стронгменів України відбувся фестиваль силових видів спорту. Видатні спортсмени України показували майстер класи та давали можливість гостям спробувати свої сили.