Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Ви є зразком і гордістю країни - Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО

17 грудня 2018 року - 20:14

Ви є зразком і гордістю країни - Президент в Дніпрі зустрівся з ветеранами АТО

Президент Петро Порошенко під час робочої поїздки в Дніпро відвідав Музей Героїв АТО, де представлена інформація про подвиги українських героїв, які віддали своє життя захищаючи Україну від російської агресії.

Президент зустрівся з ветеранами АТО - добровольцями, які стали на захист Батьківщини в найскладніші моменти військового протистояння у 2014-2015 роках. Багато з них продовжують нести службу по захисту України.

«Сьогодні дуже важливий день, коли держава віддає шану і повагу тим, хто врятував державу в найважчі дні початку російської воєнної агрсеії, в дні, коли фактично не існувало Збройних Сил, коли перший удар прийняли на себе добровольці», -  сказав Президент.

«Добровольці, які за покликом душі, взявши до рук зброю робили те, що мали робити справжні чоловіки і жінки - боронити кожен клаптик української землі», - додав Петро Порошенко.

«Кожен з вас і на фронті поводився так, що є зразком і гордістю для армії будь-якої країни. Українці є найкращими воїнами», - підкреслив  Глава держави.

Він також наголосив, що в найкоротшій термін Україна  побудувала армію - одну з найсильніших армій в Європі.

Президент привітав воїнів-добровольців зі створенням Помісної  церкви України. «Де будуть молитися за український народ, а не за російський, за українське військо, а не за російське. Де будуть молитися за українську владу і українську державу. Це означає одне - Господь з нами», - наголосив Петро Порошенко.

Глава держави нагородив воїнів-добровольців державними нагородами та подякував за сумлінну службу українському народові.