Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Ви завжди будете взірцем того, як треба перемагати – Президент зустрівся зі складом команди «Динамо» Київ 1986 року

14 травня 2016 року - 09:00

Ви завжди будете взірцем того, як треба перемагати – Президент зустрівся зі складом команди «Динамо» Київ 1986 року

Президент Петро Порошенко зустрівся зі складом футбольної команди «Динамо» Київ 1986 року, яка здобула Кубок володарів кубків УЄФА в сезоні 1985-86 років.

Глава держави вручив державні нагороди футболістам команди «Динамо» Київ, відзначивши їх вагомі особисті заслуги у розвиток і популяризацію вітчизняного футболу, піднесення міжнародного спортивного престижу України та з нагоди 30-річчя перемоги у футбольному матчі Кубка володарів кубків УЄФА.

«Ви собі не можете уявити, в якому захопленні 2 травня 1986 року я дивився вашу фантастичну гру», - сказав Петро Порошенко, згадуючи ту фінальну гру та назвав ліонський матч «Динамо» Київ – «Атлетико» Мадрид взірцем командної гри та тренерської роботи ФК «Динамо».

Президент наголосив, що перемога «Динамо» Київ в травні 1986 року є не просто перемогою. «Ваш внесок, ваша гра, коли ви прославляли «Динамо» Київ по усьому світу, є чудовим прикладом футбольної дипломатії, яка прославляла Україну», - сказав Глава держави та додав, що «гравці «Динамо» своїм прикладом виховали не лише нові покоління «динамівців» та фанів клубу, а й мільйони українців, які пишаються Україною, тому що у них є така команда».

Петро Порошенко подякував футболістам за можливість зустрітися і поспілкуватися.

В свою чергу, капітан «Динамо» Київ (1986 року) Анатолій Дем’яненко згадав той матч, коли «динамівці» вже в Ліоні 2 травня 1986 року дізналися, що сталася величезна трагедія в Україні – аварія на Чорнобильській АЕС. «Ми тоді зрозуміли, що дороги назад немає. Треба виграти по-любому. Ми маємо зробити усе, щоб люди раділи нашій перемозі», - сказав капітан «Динамо» та подякував Президентові за його увагу і підтримку.

Президент особливо відзначив роль меценатів, які підтримують спорт і дозволяють йому розвиватися. При цьому Петро Порошенко висловив сподівання, що традиції підтримки вітчизняного спорту, який здобуває славу Україні, зокрема футболу, будуть збережені і продовжені. «Без меценатів спорту не буває. Без підтримки спорту не буває ні перемог, ні слави», - сказав Глава держави та побажав нових перемог «динамівцям».