Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента колективу Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури

18 грудня 2017 року - 10:00

Шановні друзі!

Нині Україна відзначає знаменну подію — сторіччя Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури — спадкоємиці Української академії мистецтва. Вітаю всіх, чия доля пов’язана із цим визначним освітнім осередком, зі славетним ювілеєм.

Сьогодні ми вдячно згадуємо подвижників, які стояли біля витоків Академії: Михайла Грушевського, Федора та Василя Кричевських, Михайла Бойчука, Олександра Мурашка, Георгія Нарбута.

Українські художні таланти мають навчатися на рідній землі — ця ідея була рішуче підтримана молодою Українською державою і заснування Центральною Радою Академії мистецтва стало символом культурної самостійності українців.

Історія Академії — літопис випробувань та досягнень. Нові і нові покоління випускників — майстрів живопису, графіки, скульптури — збагачують скарбницю вітчизняного та світового мистецтва.

Середовище академічної освіти — безперервний процес оновлення і модернізації. Приємно, що у вашому закладі триває постійний пошук дієвих підходів і технік професійної підготовки творчої молоді, сучасних моделей її самореалізації та інтеграції до вітчизняного і європейського культурно- мистецького контексту. Україна багата талантами, і ми зобов’язані виводити їх на широку дорогу. У цій справі Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури належить пріоритетне місце.

Нехай цікавим і насиченим буде студентське життя! Нехай завжди в аудиторіях і майстернях панує свобода творчості та дух натхнення!

Із ювілеєм, дорогі митці! Успіхів, миру та благополуччя усім.

Петро ПОРОШЕНКО