Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента працівникам радіо, телебачення та зв’язку з нагоди професійного свята

16 листопада 2017 року - 09:00

Шановні друзі!

Щиро вітаю вас із професійним святом - Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

У сучасних складних умовах російської агресії проти нашої країни трудові колективи вітчизняних телерадіокомпаній та підприємств зв’язку щоденно забезпечують високий рівень комунікацій та інформування суспільства про події в Україні і світі.

Тектонічні перетворення, які розпочалися в українському телерадіопросторі, вже приносять відчутні позитивні результати: українська мова стає домінуючою в ефірі вітчизняних телерадіокомпаній, а розвиток технологій новітнього зв’язку проголошено одним із пріоритетних напрямів реформ.

Саме на вас у цей непростий період покладається важлива місія захисту та розширення нашого інформаційного простору, де категорії свободи слова, редакційної незалежності, ефективної комунікації і поширення об’єктивної та правдивої інформації незалежно від державних кордонів дають чіткий дороговказ для європейського поступу українського суспільства.

Упевнений, що завдяки енергії, досвіду та патріотизму ми спільними зусиллями розбудуємо європейську і демократичну Україну.

Бажаю вам міцного здоров'я, щастя, сімейного благополуччя та нових творчих звершень у почесній і надзвичайно відповідальній справі служіння Українському народові.

Петро ПОРОШЕНКО