Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента України з нагоди Дня працівників суду

15 грудня 2017 року - 12:00

Вітання Президента України з нагоди Дня працівників суду

Шановні друзі!

Вітаю вас з нагоди професійного свята – Дня працівників суду.

Цього року Україна відзначає 100 років з моменту заснування Генерального Суду – найвищого судового органу Української Народної Республіки.

Прикметно, що саме сьогодні, століття потому, розпочинає свою роботу новостворений Верховний Суд, відкриваючи нову сторінку українського правосуддя.

Досі триває шлях до справедливого суду, на який покладає надії наш народ. Вірю і я, що найвища судова інстанція, яка тільки-но запрацювала, та нові правила судового процесу забезпечать справедливий судовий розгляд для кожного громадянина.

Норми цивільного та господарського процесів мають гарантувати захист прав простих громадян та українських і міжнародних інвесторів, осучаснені положення адміністративного судочинства – захистити їх порушені права у відносинах із державою. І саме від судової системи залежить, як швидко втіляться ці новації у життя.

Незалежність та відповідальність – дві головні складові, які триматимуть у рівновазі терези української Феміди. Упевнений, що спільною наполегливою працею ми збудуємо нову судову систему, де найвищими цінностями будуть людина та верховенство права.

Лише професіоналізм, незалежність і неупередженість у прийнятті рішень забезпечать авторитет українського суду.

Бажаю вам мудрості, сміливості та творчої наснаги на цьому шляху.

 

Петро ПОРОШЕНКО