Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента воїнам та ветеранам Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

21 листопада 2018 року - 09:00

Шановні воїни-десантники! Дорогі ветерани!

Сердечно вітаю еліту і гордість національного війська із першою річницею Дня Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

Рівно рік тому, в рамках впровадження нових військових традицій, українські десантники обрали своїм покровителем Архістратига Михаїла, образ якого прикрасив їх славетний Бойовий прапор.

Саме відтоді крила ангела і меч верховного вождя Божого війська рішуче допомагають нашим мужнім воїнам у запеклій битві супроти нечисті, що підступно захопила мирні українські землі.

Символічним є і нове гасло — «ЗАВЖДИ ПЕРШІ!», яке стало покликанням справжнього десантника у досяганні стовідсоткового успіху під час виконання бойових завдань.

Всенародно визнаними є загартовані у запеклих боях на Сході України професіоналізм, високий патріотизм та незламність духу воїнів-десантників, які стали символом мужності та прикладом честі для кожного українця.

Битва за гору Карачун та Савур-Могилу, героїчна оборона Донецького та Луганського аеропортів, боротьба за звільнення та утримання стратегічно важливих об’єктів і населених пунктів, зокрема Лисичанська, Зеленопілля, Слов’янська, Краматорська, Красного Лиману, Шахтарська та багатьох інших — назавжди увійшли в історію героїчної боротьби за суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Безпрецедентним за своєю унікальністю визнано серпневий 2014 року рейд українських десантників по тилам російсько-терористичних військ, який за своєю протяжністю та успішністю вразив найвидатніших воєначальників сучасності.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю наших бойових побратимів, які віддали своє життя за святу Українську землю, за світле та мирне майбутнє кожного українця. Вічна всенародна пам'ять їм і слава!

Від імені Українського народу висловлюю щиру подяку десантникам за вірність Військовій присязі та самовіддане служіння Вітчизні.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у нашу перемогу.

Слава Україні!

Слава воїнам-десантникам!

Петро ПОРОШЕНКО