Президент:

Адміністрація:

Президент:

Адміністрація:

Президент України

Вітання Президента воїнам та ветеранам інженерних військ

3 листопада 2018 року - 09:00

Шановні воїни інженерних військ! Дорогі ветерани!

Щиро вітаю вас із професійним святом — Днем інженерних військ.

Завдяки вашій наполегливій, самовідданій службі інженерні війська Збройних Сил України є потужним родом військ, які спроможні якісно виконувати завдання інженерного забезпечення в усіх видах бою.

Воїн-інженер — це професія, для якої війна не кінчається ніколи. Ви завжди готові прийти на допомогу населенню під час стихійних лих та ліквідувати наслідки аварій і катастроф.

Ваша важка та небезпечна робота потребує точності, виваженості, сміливості і не залишає права на помилку.

Щодня демонструючи непереможний бойовий дух, мужність і професіоналізм, не шкодуючи найдорожчого — власного життя, військові інженери на межі ризику і небезпеки самовіддано виконують поставлені завдання, проводячи фортифікаційне обладнання позицій, створюючи надійну смугу інженерних загороджень, відновлюючи мости і переправи, розміновуючи тисячі квадратних кілометрів території.

Саме завдяки високій майстерності, мужності та героїзму воїнів інженерних військ, виявленій під час протистояння російській агресії на Сході України, було врятовано сотні життів українських воїнів та цивільного населення.

У цей день ми схиляємо голови перед пам’яттю воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм пам’ять!

Щиро дякую особовому складу інженерних військ за героїзм, вірність народові України.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, благополуччя та незламної віри у нашу перемогу.

Слава воїнам-інженерам!

Слава Україні!

Петро ПОРОШЕНКО